Світ у русі
Будь в курсі
понеділок, червня 03, 2019
MFilter для вантажівок зі знижками в червні 2019
середа, травня 01, 2019
Щомісячні Акції на вантажний асортимент MFilter тривають з новими позиціями.
понеділок, квітня 01, 2019
Щомісячні Акції на вантажний асортимент MFilter тривають з новими позиціями.
Про компанію
Ми спеціалізуємося на імпорті та дистрибуції унікальних продуктів для технічного обслуговування автомобільного транспорту та промислової техніки. Бренди в асортименті: MFILTER, S-OIL SEVEN, S-OIL DRAGON, SF FILTER, Baldwin, SWD Rheinol, Sakura, Asakashi
каталог онлайн

Онлайн-каталог Авто-Оптимал 2017 - сучасний інструмент для зручного і швидкого доступу 24/7 до всієї продукції і цін. Каталог дозволяє автоматизувати замовлення, вести документообіг 1С в онлайн, розміщувати поточні і попередні замовлення.
Стати партнером

Регіональні дилери, інтернет - магазини і СТО, які бажають отримати нових клієнтів, запрошуються до співпраці.


Новини Auto optimal
Спортивні
Main image
Південнокорейський виробник мастильних матеріалів S-OIL Total Lubricants виступив спонсором Національної гоночної серії Ltava Attack Series.
Main image
Где появился дрифт и что стало причиной? На каких машинах чаще всего ездят? И какая ситуация с дрифтов в Украине?
Корпоративні
Main image
Компанія "Авто-Оптимал" запрошує Вас відвідати унікальну зустріч з представниками концерну №1 в Кореї - S-OIL Total Lubricants Corporation.
Main image
Поездив неделю в различных режимах на кроссовере Mazda CX-5 эксперты info-parts оценили не только потребительские качества одного из признанных лидеров класса, но и разобрались в различиях между бензиновой и дизельной версиями кроссовера.
Main image
S-Oil Seven Red1 5W-30 — это синтетическое моторное масло премиум класса с улучшенными эксплуатационными характеристиками, отвечающее требованиям новейших стандартов.
Технічні
Main image
При должной эксплуатации и обслуживании даже высокофорсированный турбомотор гарантированно пройдет 150 тысяч километров, а то и больше. Главное не затягивать со сменой масла.
Main image
В этой статье мы познакомим Вас с синтетическим моторным маслом, которое отвечает самым высоким стандартам и создано специально для европейских автомобилей.
дистриб'юторська мережа